مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.

مرکز فروش اکسید روی نعمتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد انواع اکسید روی نعمتیفروشنده مستقیم اکسید روی نعمتی

مرکز فروش اکسید روی مرغوب در اکثر شهرها فعالیت دارند و به عرضه ی محصولات خود با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پرداخته اند و خریداران به هنگام نیاز می توانند به این مراکز مراجعه نمایند و در اسرع وقت اکسید روی نعمتی را در هر میزان که مورد نیازشان است تهیه نمایند.

مرکز فروش اکسید روی نعمتی

کاربرد انواع اکسید روی نعمتی

کاربرد انواع اکسید روی نعمتی اکسید روی یک پودر سفید رنگ است که در آب حل نمی شود و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد از مهمترین کاربرد های اکسید روی باید به صنعت لاستیک سازی اشاره نماییم در کارخانجات لاستیک سازی از این پودر استفاده می شود جهت اینکه لاستیک خودرو در برابر نور خورشید و اشعه های آن مقاوم باشد و جهت ضد قارچ کردن لاستیک کاربرد دارد.

اکسید روی در تهیه ی بتن و سرامیک نیز کاربرد دارد و سبب مقاومت بیشتر و استحکام بتن و سرامیک می شود .از دیگر کاربرد های اکسید روی استفاده از ان در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی است که مهمترین نمونه در این لوازم صابون می باشد همچنین این پودر در پزشکی هم کاربرد دارد و برای درمان مشکلات پوستی مورد استفاده واقع می شود و به عنوان یک مکمل غذایی برای دام و طیور نیز شناخته می شود این چند نمونه از کاربردهای اکسید روی نعمتی است که به آن اشاره شد.

فروشنده مستقیم اکسید روی نعمتی

فروشنده مستقیم اکسید روی نعمتی شما می توانید با شرکت های تولیدکننده ما که در تولید اکسید روی به صورت کاملا پرتوان مشغول فعالیت هستند، در تماس باشید. تولید عمده اکسید روی اغلب در کارگاه ها به سفارش نمایندگی های این محصولات صورت می گیرد و بیشتر این اکسید روی برای کارهای صنعتی استفاده می شود. صنعت گران، مشتریان اصلی این اکسید روی ها هستند و محصول مدنظر خود را به صورت عمده و مستقیم می خرند.

کارخانه تولید کننده اکسید روی اصل و درجه یک می تواند سود خوبی را برای مدیران آن شرکت از فروش اکسید روی های تولید شده به همراه داشته باشد. در واقع سود حاصل از فروش خوب انواع اکسید روی اصل و درجه یک را صاحبان کارخانه های اکسید روی به دست می آورند؛ چون مطمئنا میزان فروش انواع اکسید روی اصل که دارای درجه کیفی مناسبی می باشد، بسیار بالا خواهد بود. البته مدیران و حتی کارگران نیز از این سود و فروش اکسید روی بی نصیب نخواهند بود و مزایا و پاداش های خوبی را دریافت می کنند و همین امر سبب شده است که صادرات این محصول نیز به کشور های همسایه بسیار پر رونق باشد و مشتریان بسیاری خریداران اکسید روی نعمتی از ایران هستند.

Call Now Buttonتماس بگیرید