مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسید سولفوریک فله | مرکز خرید و فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسید سولفوریک چیست؟فروش اسید سولفوریک فلهقیمت اسید سولفوریک فلهنحوه استفاده از اسید سولفوریک
قیمت اسید سولفوریک فله

قیمت اسید سولفوریک فله در فروشگاه های مختلف آن و هم چنین در تولید کنندگان انواع اسید سولفوریک متغییر می باشد که اگر شما خریدار اسید سولفوریک هستید بهتر هست جهت خرید و قیمت روز اسید سولفوریک فله ای به کارشناسان فروش آن در تولید کنندگان اسید سولفوریک مراجعه کنید.

قیمت اسید سولفوریک فله | مرکز خرید و فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی

اسید سولفوریک چیست؟

اسید سولفوریک چیست؟

اسید سولفوریک یکی از  قوی ترین اسید های صنعتی می باشد. که با استفاده از گوگرد تولید می شوند. این اسید بسیار خورنده می باشد و از این جهت کار با آن ها نیاز به دقت بالایی دارد. اسید سولفوریک در واکنش با مواد شیمیایی دیگر بسیار پرکاربرد است.
لذا شما جهت خرید عمده یا کسب اطلاعات در مورد قیمت خرید و فروش روز آنها می توانید به فروشندگان آن در شهر های مختلف صنعتی مانند اصفهان می توانید به  مراکز فروش اسید سولفوریک اصفهان یا شهر های مشابه دیگر آن مانند تهران، البرز، تبریز، ایلام و کرمان مراجعه کنید. اسید سولفوریک ها به قدر قوی هستند که حتی پس از استفاده آن ها را نمی تواند در محیط بیرون و در محیط زیست رها کرد. بلکه با فروش به مراجع خرید آن در شهر خود می توانید آنها را با اسید سولفوریک تازه تعویض کنید.

فروش اسید سولفوریک فله

فروش اسید سولفوریک فله

اسید سولفوریک یکی از اسیدهای بسیار قوی می باشد که از گوگرد ساخته می شود. اسید سولفوریک اسید معدنی بسیار قوی هست که می تواند در آب حل شود. واکنش اسید سولفوریک در آب گرمای زیادی را تولید می کند و از این جهت می تواند خطر آفرین باشد. اسید سولفوریک را با نام جوهر گوگرد نیز می شناسند. که در گذشته بیشتر آن را با این نام می شناسند. این اسید کاربرد زیادی در صنایع مختلف خود روسازی و صنعتی دارد که شما جهت خرید فله ای آنها می توانید به فروشندگان انواع اسید سولفوریک در سراسر کشور مراجعه کنید تا با کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آنها بتوانید آن را به بهترین قیمت خریداری کنید.

فروش اسید سولفوریک فله بصورت حمل در تانکر صورت می پذیرد و ظرفیت حمل تانکر ها 10 تن و 26 تن می باشد و همچنین اسید سولفوریک در بسته بندی های 1000 لیتری IBC نیز صورت می پذیرد که بغیر از هزینه اسید قیمت ظرف هم اضافه می شود و برای مصارف عمده پیشنهاد نمی شود و اکثرا در صادرات از این ظروف استفاده می گردد. 

قیمت اسید سولفوریک فله

قیمت اسید سولفوریک فله

واکنش اسید سولفوریک با آب بسیار گرمازا هست. بنابراین اضافه کردن یا تماس مستقیم آن با بدن انسان می تواند بسیار خورنده و خطر ناک باشد. لذا شما به هنگام استفاده یا کار با اسید سولفوریک  باید به نکات ایمنی آن توجه کنید. اسید سولفوریک یکی از مواد شیمیایی پر استفاده در صنایع مختلف می‌باشد و در واکنش با مواد شیمیایی دیگر بسیار پر کاربرد دارد.

معمولاً امروزه اسید سولفوریک را به روش های مختلفی می فروشند که شما جهت خرید قیمت هر لیتر اسید سولفوریک می توانید به بخش کارشناس فروش آن در شهر های مختلف مانند اصفهان و تهران مراجعه کنید. تا با دادن اطلاعات روز قیمت هر لیتر اسید سولفوریک آن را در اختیار شما قرار دهند که شما در صورت تمایل بتوانید آنها را از فروشندگان اسید سولفوریک صنعتی خریداری کنید.

نحوه استفاده از اسید سولفوریک

نحوه استفاده از اسید سولفوریک

امروزه با پیشرفت علم و دانش استفاده از تجهیزات ایمنی استاندارد به هنگام کار با انواع مواد شیمیایی به خصوص اسید سولفوریک بسیار لازم و ضروری هست. اما نکات  ایمنی در استفاده و کار با با مواد شیمیایی مختلف بسیار متفاوت می باشد.
که در هر کدام از آنها روش های مختلف ایمنی و تجهیزات لازم آن مطرح شده است که شما قبل از کار با آنها لازم هست حتماً به این نکات ایمنی توجه کنید. این نکات ایمنی می تواند خواه فردی باشد یا خواه محیط کاری. اهمیت نحوه استفاده از اسید سولفوریک بسیار مهم هست به طوری که در صنایع مختلف کارشناسی ایمنی جهت کنترل این فرایند ها وجود دارد، تا فرد یا کارخانه را از خطرات احتمالی در امان نگه دارد و با بررسی روش کار کارمندان و کارگران افراد بی احتیاط را تشخیص داده و با آنها برخورد کند. استفاده از اسید سولفوریک با توجه به نحوه استفاده آن در صنایع مختلف بسیار متفاوت می باشد. که نحوه آن را در آن محیط باید کارشناس ایمنی تشخیص دهد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فواد حفیظی

راه های ارتباطی:

phone icon مدیریت فروش داخلی: 09128921407

phone icon شماره ثابت: 02147626785

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: arsiianco@gmail.com

مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید