مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • افزودن یک ردیف جدید

فروش اسید سولفوریک 98 | عرضه آن با مناسب ترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش اسید سولفوریک 98 با بهترین قیمتعرضه اسید سولفوریک 98 با مناسب ترین قیمت و کیفیتکاربرد اسید سولفوریک 98 در صنعتمزایا و معایب استفاده از اسید سولفوریک 98
فروش اسید سولفوریک 98 | عرضه آن با مناسب ترین قیمت

فروش اسید سولفوریک 98 از طریق مراکز معتبر مربوطه انجام می شود.این اسید نقش بسیار مهمی را در صنعت بر عهده دارد . در این مقاله با نوع فروش،قیمت و کاربرد  اسید سولفوریک98، به قدر کفایت آشنا خواهیم شد. شرکت ارسیان کو در تولید و عرضه مواد شیمیایی در بازار ایران و همچنین صادرات به کشور های همجوار گامی موثر برداشته و توانایی تامین هر گونه مواد شیمیایی در ایران و خارج کشور را دارد.

فروش اسید سولفوریک 98 | عرضه آن با مناسب ترین قیمت

فروش اسید سولفوریک 98 با بهترین قیمت

فروش اسید سولفوریک 98 با بهترین قیمت

پیش از ذکر هر مطلبی، لازم به تذکر می باشد که اسید سولفوریک در زمره مواد خطرناک قرار گرفته است و می تواند صدمات بسیار جدی و پیامد های هولناکی را به همراه داشته باشد. پس فقط در صورتی که تخصص استفاده از آن را دارید، اسید سولفوریک را مورد استفاده قرار دهید و همچنین این اسید را از دسترس سایرین کاملا خارج نمایید. اسید سولفوریک 98 نقش فوق العاده حیاتی را در صنعت ایفا می کند که در قسمت های بعدی، اشاره کاملی به کاربرد این اسید خواهیم داشت. استفاده های فراوان اسید سولفوریک 98 باعث شده که مقدار خرید و فروش بسیاری در زمینه آن انجام پذیرد و با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه شود. برای یافتن مراکزی که این اسید را با کیفیت خوب و قیمت مناسب به شما عرضه کنند، باید از افراد متخصص مشورت گرفت. گروهی از افراد هستند که به صورت روزانه با مراکز تولید و توزیع اسید سولفوریک در ارتباط می باشند و ایشان می توانند راهنمایی جامع و کاملی به شما در زمینه خرید این محصول با قیمت ایده آل،بدهند.

عرضه اسید سولفوریک 98 با مناسب ترین قیمت و کیفیت

عرضه اسید سولفوریک 98 با مناسب ترین قیمت و کیفیت

عرضه اسید سولفوریک 98 از طریق مراکز حضوری و غیر حضوری انجام می شود. صد البته تعداد فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده این محصول، بسیار محدود هستند چون باز هم باید تاکید کرد که اسید سولفوریک خطرناک می باشد. پس بهتر است برای خرید این محصول به فروشگاه های حضوری در سطح شهر مراجعه نمود. برای خرید اسید سولفوریک 98 با کیفیت و قیمت قابل قبول، بهتر است در درجه اول از مقدار اسید سولفوریک مورد نظرمان کاملا آگاه باشیم و نمایندگی های فروش این اسید در سطح شهر خودمان را شناسایی کنیم و پس از مراجعه به این نمایندگی ها خرید خود را انجام دهیم. اگر این سناریو، درست و دقیق طی شود یک خرید کاملا درست خواهیم داشت و خواسته ما به بهترین شکل ممکن تحقق خواهد یافت.

 

کاربرد اسید سولفوریک 98 در صنعت

کاربرد اسید سولفوریک 98 در صنعتدر این قسمت با انواع کاربرد اسید سولفوریک 98 در صنعت آشنا می شویم.

تعدادی از کاربرد های آن به شرح زیر می باشند:

  • تولید کود های شیمایی
  • تصفیه مواد نفتی
  • پاک کننده های مصنوعی
  • جداسازی مس با عیار کم
  • استفاده در صنایع دستمال کاغذی
  • اسیدی کردن چاه های نفت

همانطور که مشاهده می کنید، این محصول فوق العاده خطرناک، بسیار کاربردی نیز می باشد و اگر به نحو احسن از آن استفاده شود می تواند مورد مصارف با ارزشی قرار گیرد.

 

مزایا و معایب استفاده از اسید سولفوریک 98

مزایا و معایب استفاده از اسید سولفوریک 98

تولید اسید سولفوریک 98 با مزایا و معایب گوناگونی همراه می باشد. قطعا مزیت اصلی این اسید سولفوریک، مصارف فراوان آن در صنعت است. به عبارت ساده تر می توان عنوان کرد که بعضی از فعالیت های صنعتی بدون استفاده از اسید سولفوریک 98 میسر نخواهد شد. عیب اصلی آن نیز قرار گرفتنش در زمره مواد خطرناک است. هر فردی که تخصص لازم برای  استفاده از اسید سولفوریک 98 را ندارد، لاجرم باید از آن دوری کند تا سلامتش در امان بماند. همچنین افرادی که استفاده مداوم از اسید سولفوریک دارند باید نکات ایمنی را کاملا رعایت فرمایند که این نکات به شرح زیر می باشد:
تماس با این ماده می تواند سوختگی شدید و ضایعات چشمی و حتی نابینایی فرد را به همراه داشته باشد پس از هرگونه تماس مستقیم با آن، خود داری نمایید.

  • از ماسک های قوی و محافظ باید هنگام استفاده از اسید سولفوریک استفاده شود چون استنشاق آن باعث تحریک شدید ریه می شود و می تواند سرفه و تنگی نفس و حتی در مراتب بالا تر، خفگی به همراه داشته باشد.
  • پس از استفاده از اسید سولفوریک باید آن را در جایی قرار داد که دسترسی افراد متفرقه به آن میسر نباشد تا سلامت افراد به طور کامل حفظ شود.
فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • افزودن یک ردیف جدید
0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید