مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه سولفوریک اسید 98% بی رنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره سولفوریک اسید بی رنگمرکز فروش سولفوریک اسید 98%

سولفوریک اسید 98%، با فرمول H2SO4 (اولئوم: H2SO4 با محلول SO3)، در دمای اتاق مایع خورنده است. از آب سنگین تر و بی رنگ است (در دما و فشار اتاق). اولئوم بویی تند و تند دارد. این مهمترین ماده در صنایع شیمیایی جهان است. نام های شیمیایی آن اسید سولفوریک و اسید سولفوریک بخور است. به آن روغن ویتریول، اسید باتری و اسید کود نیز گفته می شود. جهت خرید ویژه سولفوریک اسید بی رنگ با ما تماس بگیرید.

خرید ویژه سولفوریک اسید 98% بی رنگ

اطلاعاتی درباره سولفوریک اسید بی رنگ

اطلاعاتی درباره سولفوریک اسید بی رنگ واکنش پذیری: علاوه بر حمله به بسیاری از فلزات ، اسید سولفوریک غلیظ یک ماده اکسید کننده قوی است و در صورت تماس با مواد آلی و ترکیباتی مانند نیترات ، کاربید ، کلرات و غیره می تواند منجر به اشتعال (شروع انفجار) شود. همچنین با گرمازا با آب واکنش می دهد. هنگامی که نسبت دو گرم مولکول آب در هر گرم مولکول اسید سولفوریک باشد ، گرمای بیشتری آزاد می کند و به دمای 158 ºC316 ºF می رسد. تمایل زیادی به آب دارد ، به همین دلیل باعث کم آبی ترکیبات آلی می شود ، گاهی اوقات آنقدر قوی که آنها را کربن می کند. اسید سولفوریک می تواند حاوی مقادیر خاصی از انیدرید سولفوریک آزاد باشد و تحت این شرایط به نام اولئوم معروف است که دارای ظاهری مبهم است. بخارات آن تحریک کننده ، نافذ رنگ و سمی هستند.

خواص شیمیایی: اسید سولفوریک یک اسید قوی است ، یعنی در محلول آبی به راحتی در یون های هیدروژن و یون های سولفات جدا می شود و می تواند هیدرات های مختلف ، به ویژه اسید یخچالی (مونوهیدرات) را متبلور کند. هر مولکول دو یون تولید می کند ، یعنی اسید سولفوریک دو پایه است. محلولهای رقیق آنها کلیه خصوصیات اسیدها را نشان می دهد: آنها طعم تلخی دارند ، الکتریسیته را هدایت می کنند ، مواد قلیایی را خنثی می کنند و فلزات فعال را خورده و گاز هیدروژن می دهند. نمک های حاوی گروه سولفات و نمک های اسیدی حاوی گروه سولفات هیدروژن ، می توانند از اسید سولفوریک تهیه شوند.

اسید سولفوریک غلیظ ، که در گذشته روغن ویتریول نامیده می شد ، یک ماده خشک کننده مهم است. از این نظر چنان با شدت کار می کند که آب و در نتیجه ذغال سنگ ، چوب ، پنبه ، شکر و کاغذ را می کشد. به دلیل این خصوصیات خشک کردن ، از آن برای ساخت اتر ، نیتروگلیسیرین و رنگ استفاده می شود. هنگامی که گرم می شود ، اسید سولفوریک غلیظ مانند یک ماده اکسید کننده عمل می کند ، به عنوان مثال ، می تواند فلزات غیرفعال مانند مس ، جیوه و سرب را حل کند ، سولفات فلز ، دی اکسید گوگرد و آب تولید کند.

مرکز فروش سولفوریک اسید 98%

مرکز فروش  سولفوریک اسید 98% مجموعه ما همیشه و به صورت مداوم در جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات کوشیده است. در همین راستا و به تازگی اقدام به ایجاد یک بازار فروش سولفوریک اسید 98% به صورت اینترنتی نموده است. در این مرکز محصولات با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت عرضه می گردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و ثبت سفارش این ماده با ما تماس بگیرید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید