مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.

تولید عمده اکسید روی آرایشی بهداشتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین ویژگی اکسید روی آرایشی بهداشتیفروش عمده اکسید روی آرایشی بهداشتی

اکسید روی یکی از محصولاتی می باشد که به صورت میکرونیزه تولید می شود و مصارف بسیار گوناگونی در صنایع مختلف دارد. اکسید روی در ایران معمولا از خاک روی یا آند روی تولید می شود که در این صورت خلوص آن پایین تر خواهد بود و دارای رنگ تیره متمایل به خاکستری می باشد، اما اگر اکسید روی از ورق روی تولید شود، دارای خلوص بالای ۹۹% خواهد بود که رنگ آن نیز به طور کامل سفید خواهد بود. اکسید روی آرایشی بهداشتی یکی از انواع اکسید های فلزی می باشد که برای تولید محصولات آرایشی بهداشتی استفاده می شود.

تولید عمده اکسید روی آرایشی بهداشتی

مهمترین ویژگی اکسید روی آرایشی بهداشتی

مهمترین ویژگی اکسید روی آرایشی بهداشتی اکسید روی در طبیعت نیز به صورت طبیعی به عنوان یک ماده زینتی وجود دارد اما در کارخانجات نیز طی فرآیندی های خاصی این محصول تولید می شود تا بتوان از آن برای صنایع مختلف استفاده کرد. این ماده به دلیل اینکه ضد اشعه فرابنفش و در کل اشعه های مضر خورشید می باشد به طور گسترده در تولید کرم ضد آفتاب استفاده می شود. هم چنین روی یک ماده معدنی می باشد و می تواند برای پوست بسیار مفید واقع شود.

تحقیقاتی که به طور گسترده روی محصول اکسید روی انجام شده است نشان می دهد که این ماده می تواند باعث رشد سلول های جدید و جوان در پوست شود و برای ترمیم زخم های پوستی نیز می تواند مفید باشد اما همان طور که در بالا اشاره شد مهم ترین ویژگی این ماده ضد اشعه آفتاب بودن آن می باشد.

اکسید روی حتی در برخی از دارو ها و مواد غذایی نیز یافت می شود. این ماده به عنوان مکمل ماده معدنی روی در برخی از مکمل ها یا حتی مواد غذایی تقویت کننده موجود می باشد. اکسید روی در بسته بندی های مختلف گرمی تا بسته بندی های فله در بازار تولید و فروخته می شود.

فروش عمده اکسید روی آرایشی بهداشتی

فروش عمده اکسید روی آرایشی بهداشتی بهترین اکسید روی در بازار اکسیدی می باشد که از ماده اولیه ای به نام ورق روی تولید شده باشد. این نوع اکسید کاملا سفید رنگ می باشد و هیچ گونه تیرگی در رنگ آن مشاهده نمی شود و به آن اکسید روی آرایشی و بهداشتی نیز گفته می شود.

مجموعه ها و شرکت های بسیاری در حال فروش اکسید روی می باشند. مجموعه ی ما هم با داشتن اطلاعات و دانش کافی در مورد انواع اکسید های روی در بازار ایران سعی در ارائه بهترین نوع محصول با کیفیت عالی و قیمت رقابتی می باشد که بتواند نیاز خریداران و مصرف کنندگان گرامی را برطرف نماید. تولیدات اکسید روی به طور مستقیم و بدون واسطه به خریداران عرضه می شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید