مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.

توزیع کننده اکسید روی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید اکسید روی عمدهخرید انواع اکسید روی عمده

اکسید روی ماده ای پودر مانند و سفید رنگ است که در طبیعت وجود دارد. این ماده در حالت طبیعی به صورت محلول در آب بوده و طی فرایند خاصی استخراج می شود. اکسید روی به دست آمده و تولید شده در کارخانه های شیمیایی برای مصرف در صنایع گوناگون در سطح کشور توزیع می شود. کاربرد اکسید روی در تولید محصولات، شامل طیف وسیعی از کالاها از سرامیک و شیشه تا مواد غذایی می باشد. توزیع کنندگان، اکسید روی عمده را در اختیار کارخانه های مختلف قرار می دهند.

توزیع کننده اکسید روی عمده

نحوه تولید اکسید روی عمده

نحوه تولید اکسید روی عمده اکسید روی طبیعی قابل استفاده نیست. بنابراین با استفاده از سنتز این ماده را به صورت پودر در اورده و یا از انوع مصنوعی آن در تولیدات مختلف بهره می گیرند. چندین روش برای تهیه اکسید روی وجود دارد. یکی از این روش ها، روش مستقیم است. در روش مستقیم روی را در بوته های گرافیتی تا حدود ۱۰۰۰ درجه حرارت می دهند. طی واکنشی که بخار روی تولید شده با اکسیژن هوا می دهد، دما کاهش یافته و اکسید روی به صورت ماده درخشانی تولید می شود.

در روش مستقیم که از دیگر شیوه های تولید اکسید روی است، سنگ روی در معرض حرارت بسیار زیاد قرار می گیرد. بخار روی حاصل شده با کاهش دما تبدیل به اکسید روی می شود. اکسید روی به دست آمده در این روش خلوص کمتری دارد. با فرایندهای شیمیایی مرطوب نیز می توان اکسید روی را از محلول های آبی نمکی به دست آورد. اکسید روی در این مواد محلول به صورت رسوب تشکیل می شود.

و در نهایت از طریق سنتز نیز اکسید روی را به دست می آورند. در این مورد می توان با تغییر غلظت اکسیژن موجود در اکسید روی، رنگ آن را تغییر داد و به رنگ های سبز و قرمز در اورد. اکسید روی در حالت برانگیختگی الکترون ها، درخشان خواهد شد.

خرید انواع اکسید روی عمده

خرید انواع اکسید روی عمده خرید اکسید روی عمده توسط کارخانه ها و صنایع بسیاری هر روزه صورت می پذیرد. در کارخانه های لاستیک سازی بخش عمده مواد اولیه، اکسید روی است که سبب افزایش مقاومت لاستیک می شود. در کارخانه های سرامیک، لعاب روی سرامیک ها را از اکسید روی می سازند. در صنایع غذایی به عنوان مکمل به انواع غذا خصوصا غذای کودکان افزوده می گردد. در صنایع کاغذ و چینی از اکسید روی برای پوشش و سفید سازی سطح محصولات بهره می گیرند. در پزشکی و ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی نیز نقش مهمی دارد. تمامی این موارد نشان دهنده نیاز صنایع به این ماده ارزشمند است. کارخانه ها نیاز خود با اکسید روی جدید را با مراجعه به مراکز خرید عمده اکسید روی تامین می نمایند.

Call Now Buttonتماس بگیرید