مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده اسید سولفوریک 98 درصد

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسید سولفوریک صنعتی باکیفیت چه مشخصاتی دارد؟فروشندگان بدون واسطه اسید سولفوریک 98 درصد

توزیع کنندگان اسید سولفوریک 98 درصد را به صورت ویژه و با کیفیت بالا را در اختیار خریداران عمده قرار می‌دهند. این ماده در صنایع مختلفی به صورت ماده تشکیل دهنده یا واکنش دهنده مورد استفاده است. تقریباً نیمی از تولید جهانی اسید سولفوریک به تولید سوپرفسفات و کودهای مربوطه اختصاص دارد.  در این مطلب سعی داریم تا شما را با این محصول آشنا کنیم.

توزیع کننده اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک صنعتی باکیفیت چه مشخصاتی دارد؟

اسید سولفوریک صنعتی باکیفیت چه مشخصاتی دارد؟ اسید سولفوریک بزرگترین محصول منفرد در صنایع شیمیایی است. وقتی گوگرد در هوا سوزانده می شود، دی اکسید گوگرد تشکیل می‌شود و هنگامی که با آب ترکیب شود، اسید گوگرد می‌دهد. برای تشکیل اسید سولفوریک، دی اکسید با اکسیژن ترکیب می‌شود و تری اکسید را تشکیل می‌دهد، سپس با آب ترکیب می‌شود.

استفاده از این اسید بسیار متنوع است که از آوردن همه این موارد صرف نظر می‌کنیم. اما از جمله موارد قابل توجه، تولید بنزین با اکتان بالا، دی اکسید تیتانیوم (یک رنگدانه سفید، همچنین پرکننده برخی از پلاستیک‌ها و کاغذ)، مواد منفجره، ریون، فرآوری اورانیوم و ترشی فولاد می‌توان اشاره کرد.

کودها یکی از بزرگترین کالاهای بازار صنایع شیمیایی است. یک صنعت بسیار بزرگ در تمام کشورهای صنعتی، یک صنعت بسیار مهم برای معرفی هر چه بیشتر به کشورهای در حال توسعه است.

عناصر اساسی که باید به مقدار کود به مقدار کود به خاک اضافه شوند، ازت، فسفر و پتاسیم هستند که به صورت یک ترکیب مناسب است. اینها عناصر اصلی کود یا عناصر درشت مغذی هستند. کلسیم، منیزیم و گوگرد به عنوان مواد مغذی ثانویه در نظر گرفته می‌شوند.

فروشندگان بدون واسطه اسید سولفوریک 98 درصد

فروشندگان بدون واسطه اسید سولفوریک 98 درصد فروش اسید سولفوریک 98 درصد و بدون واسطه را به صورت عمده از طریق همین سایت سفارش دهید. این ماده به دلیل کاربرد آن در صنایع مختلف، بسیار پرتقاضا است. اسید سولفوریک به طور خاص در کشاورزی و محصولاتی کود شیمیایی کاربرد دارد.

ممکن است در هنگام ساخت یا استفاده از اسید سولفوریک، تری اکسید گوگرد یا اولئوم، مه غلیظ اسید سولفوریک تولید شود. از تری اکسید گوگرد در درجه اول برای تولید اسید سولفوریک استفاده می‌شود، اما به عنوان یک ماده سولفون ساز یا اکسید کننده نیز استفاده می‌شود.

از اولئوم به عنوان یک ماده سولفون ساز یا کم کننده آب، در تصفیه نفت و به عنوان معرف آزمایشگاهی استفاده می‌شود. اسید سولفوریک یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی صنعتی است. با این حال، بیشتر آن به جای ماده تشکیل دهنده به عنوان واکنش دهنده استفاده می‌شود.

بنابراین، بیشتر اسید سولفوریک استفاده شده به عنوان اسید مصرف شده یا ضایعات سولفات تمام می‌شود. درجه های خلوص بالای اسید سولفوریک صنعتی برای استفاده در باتری های ذخیره سازی و صنایع ریون، رنگ و داروسازی و کودهای شیمیایی کشاورزی مورد نیاز است

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید