مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مستقیم اسید سولفوریک مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات اسید سولفوریک بی رنگ باکیفیتسفارش عمده اسید سولفوریک مرغوب

اسید سولفوریک بی رنگ یک ترکیب شیمیایی بسیار خورنده است. این محصول با توجه به کاربردهای صنعتی متعدد و سنتز سایر مواد شیمیایی، یکی از مورد استفاده ترین محصولات شیمیایی در کل جهان است. این ماده به عنوان هیدروژن تتراکسوسولفوریک اسید یا تتراکسوسولفات (IV) شناخته می شود. به دنبال تهیه این ماده هستید؟ مجموعه ما اقدام به توزیع مستقیم اسید سولفوریک مرغوب نموده است.

توزیع مستقیم اسید سولفوریک مرغوب

مشخصات اسید سولفوریک بی رنگ باکیفیت

مشخصات اسید سولفوریک بی رنگ باکیفیت H2SO4 به طور رسمی از قرن هجدهم تولید می شود. اولین به دست آوردن اسید سولفوریک در دنیای مدرن در قرن هفدهم اتفاق افتاد. یوهان گلاوبر آلمانی آن را با سوزاندن گوگرد با نیترات پتاسیم بدست آورد. ساخت رسمی آن به رسمیت شناخته شد در قرن هجدهم ، در انگلستان ، با روشی موسوم به “محفظه های سربی” ، که در حال حاضر استفاده نمی شود. روش گفته شده شامل شستن دی اکسید گوگرد گازی داغ (SO2) به ترکیبات مختلف ازت بود. سپس در حمام اسید حل شد و اسید برج یا اسید Glover ایجاد شد. دومی سپس به یک سری از اتاقهای سرب منتقل شد که در آن با آب شسته شد ، بعداً روی دیواره های همان جوشانده و غلیظ شد. با این حال ، این یک اسید با غلظت بسیار کم در مقایسه با سایر روش های فعلی بود.

اسید سولفوریک بسته به غلظت آن مایعی روغنی و بی رنگ است که بوی خاصی دارد. نقطه ذوب آن 10 درجه سانتیگراد و نقطه جوش آن 337 درجه سانتیگراد است. تراکم آن 1.84g / cm3 است. این ماده با آب قابل تجزیه (محلول) است ، اما با توجه به اثر کم آبی بسیار زیاد آن ، بر روی مولکول های هیدروکربن (مانند ساکارز) نیز گرما تولید می کند.

ساختار شیمیایی اسید سولفوریک

مولکول اسید سولفوریک ساختاری هرمی دارد ، در مرکز آن اتم گوگرد و در رئوس آن اتم های اکسیژن است. در دو مورد آنها نیز دو اتم هیدروژن وجود دارد. معمولاً بدست آوردن اسید سولفوریک از روش تماس انجام می شود. ابتدا دی اکسید گوگرد (SO2) اکسید می شود تا تری اکسید گوگرد (SO3) بدست آید. این کار را می توان با تفت دادن پیریت ، ماده معدنی فراوانی نسبی در لایه زیرین ، انجام داد. سپس ، تری اکسید گوگرد از طریق مکانیسم های خنک کننده و سپس از طریق یک برج جذب منتقل می شود ، جایی که با نمونه ای از اسید سولفوریک غلیظ واکنش نشان می دهد و در نتیجه اسید پیروسولفوریک (H2S2O7) ایجاد می شود. 

توجه داشته باشید که توصیه نمی شود که به طور مستقیم تری اکسید گوگرد در آب رقیق شود ، زیرا یک واکنش گرمازا چنان شدید ایجاد می کند که بیشتر ترکیب قبل از تشکیل اسید سولفوریک فرار می کند.

سفارش عمده اسید سولفوریک مرغوب

سفارش عمده اسید سولفوریک مرغوب مجموعه ما یکی از عرضه کنندگان عمده اسید سولفوریک در کل کشور عزیزمان ایران می باشد. محصولات ما از نظر کیفیت و مرغوبیت در حد و اندازه بازار های به روز جهانی هستند و از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. در کنار این موارد ما مرکز خرید غیر حضوری را جهت احترام به زمان مشتریان گرامی مان ایجاد نموده ایم. جهت ثبت سفارش اسید سولفوریک عمده با قیمتی باورنکردنی با ما تماس حاصل نمایید.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه  آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات اسید سولفوریک و اکسید روی دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید